Ronaldo, Juventus defterini kapattı

Son birkaç gündür yaşanan Juventus-Cristiano Ronaldo geriliminde gelinen son nokta, Portekizli futbolcunun kulüpteki dolabını boşalttığı ve İtalyan kulübünden ayrılmaya kesin olarak karar verdiği.

Sky Sport İtalya, Ronaldo’nun soyunma odasındaki dolabını boşalttığını bildirdi. 36 yaşındaki futbolcu, Juventus’un bu hafta sonu Empoli ile oynayacağı maçta da yer almayacak.

İtalyan gazeteci Gianluca Di Marzio, Ronaldo’nun Juventus’a artık İtalyan kulübü için oynamak istemediğini bildirdiğini ve bugün Manchester City’den bir teklif beklendiğini iddia etti.

İspanyol AS gazetesiyse, 36 yaşındaki oyuncunun Manchester City ile anlaşmaya vardığını ancak Premier Lig ekibinin Juventus ile bir çözüm bulamadığını bildirdi. İtalyan kulübünün Ronaldo’yu bedavaya bırakmak istemediği, 28-30 milyon avro civarında bir transfer bedeli istediği biliniyor.

Portekizli futbolcunun menajeri Jorge Mendes, Manchester City’yi gerekli transfer ücretini ödemeye zorlamaya devam etmek için Fransa’ya gitti. SportItalia, menajerin Juventus’un kabul edeceği bir teklifle geri dönmesini beklendiğini ifade etti.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar