Tenis

Maç Sonucu
Bir maçın sonucunun tahmin edildiği oyun türüdür. İki ihtimali bulunan bu oyunda (01) Ev Sahibi, (02) Deplasman şeklinde kodlanmaktadır.

Toplam Oyun Altı Üstü
Bir maçta oynanacak olan toplam oyunun tahmin edildiği oyun türüdür. İki ihtimali bulunan bu oyunda (01) Alt, (02) Üst şeklinde kodlanmaktadır.

Handikaplı Maç Sonucu
Belirtilen oyuncuya verilen oyun avansıdır. Oyun avansı verilen takım maça verilen oyun sayısı kadar önde başlar. İki ihtimali bulunan bu oyunda (01) Ev Sahibi, (02) Deplasman şeklinde kodlanmaktadır.

İlk Seti Kim Kazanır?
Bir maçta ilk seti kimin kazanacağına dair tahmin yapılan oyun türüdür. İki ihtimali bulunan bu oyunda (01) Ev Sahibi, (02) Deplasman şeklinde kodlanmaktadır.

İkinci Seti Kim Kazanır?
Bir maçta ikinci seti kimin kazanacağına dair tahmin yapılan oyun türüdür. İki ihtimali bulunan bu oyunda (01) Ev Sahibi, (02) Deplasman şeklinde kodlanmaktadır.

Birinci Oyuncu Toplam Oyun Altı Üstü
Bir maçta birinci oyuncunun kazanacağı toplam oyun sayısının tahmin edildiği oyun türüdür. İki ihtimali bulunan bu oyunda (01) Alt, (02) Üst şeklinde kodlanmaktadır.

İkinci Oyuncu Toplam Oyun Altı Üstü
Bir maçta ikinci oyuncunun kazanacağı toplam oyun sayısının tahmin edildiği oyun türüdür. İki ihtimali bulunan bu oyunda (01) Alt, (02) Üst şeklinde kodlanmaktadır.

Birinci Oyuncu Set Kazanır
Bir maçta birinci oyuncunun set kazanıp kazanamayacağına dair tahmin yapılan oyun türüdür. İki ihtimali bulunan bu oyunda (01) Evet, (02) Hayır şeklinde kodlanmaktadır.

İkinci Oyuncu Set Kazanır
Bir maçta ikinci oyuncunun set kazanıp kazanamayacağına dair tahmin yapılan oyun türüdür. İki ihtimali bulunan bu oyunda (01) Evet, (02) Hayır şeklinde kodlanmaktadır.

Maç Skoru 3
Bir maçın maç skorunun tahmin edildiği oyun türüdür. Dört ihtimali bulunan bu oyunda (01) 2-0, (02) 2-1, (03) 0-2, (04) 1-2 şeklinde kodlanmaktadır.

Maç Skoru 5
Bir maçın maç skorunun tahmin edildiği oyun türüdür. Altı ihtimali bulunan bu oyunda (01) 3-0, (02) 3-1, (03) 3-2, (04) 0-3, (05) 1-3, (06) 2-3 şeklinde kodlanmaktadır.

Tie Break
Bir maçta Tie Break olup olmayacağına dair tahmin yapılan oyun türüdür. İki ihtimali bulunan bu oyunda (01) Evet, (02) Hayır şeklinde kodlanmaktadır.