Bayern’in Lewandowski’yi bırakmaya niyeti yok

Son günlerde Robert Lewandowski’nin Bayern Münih ile sözleşme yenilemeyeceği ve Barcelona’ya transfer olmak istediğine dair çıkan haberlerin artması karşısında Bavyera kulübünün CEO’su Oliver Kahn konuyla ilgili olarak ilk kez açıklama yaptı.

Amazon Prime’a konuşan Kahn, “Görünüşe göre Robert Lewandowski hakkında en büyük saçmalıkları kimin ortaya çıkarabileceğini görmek için bir rekabet var. Önümüzdeki sezon kesinlikle Robert ile birlikte olacağız. Onunla önümüzdeki sezon için geçerli bir sözleşmemiz olduğunu söylemek çok önemli. Söylenecek bir şey varsa, yaparız” açıklamasıyla Polonyalı futbolcunun Alman kulübünde kalacağını ifade etti.

Kahn, Lewandowski ile sözleşme uzatma konusunda isteksizlik olduğu iddialarını da reddetti. Bayern Münih’in CEO’su, “Kulüp deli değil. Bir sezonda 30 ile 40 gol atan bir oyuncunun transferini tartışmıyor. Robert ile bir sözleşmemiz var. Her zaman görüşmelere başlayacağımızı söyledik. Bunu da bir süre önce yaptık” diyerek tecrübeli oyuncuyla görüşmelerde bulundukları belirtti.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar