Vlahovic kalacak mı gidecek mi?

Geçen sezon sergilediği performans ile dikkatleri çeken Dusan Vlahovic’in menajeri yoğun günler geçiriyor. İtalyan basınında yer alan haberlere göre, Darko Ristic bugün Milano’da bir dizi görüşme yapacak.

Ristic’in Fiorentina ile sözleşme yenileme görüşmelerinin yanı sıra Atletico Madrid ve Tottenham ile de masaya oturması bekleniyor.

Tuttomercatoweb, Vlahovic’in Fiorentina’dan ayrılması durumunda transferde en şanslı kulübün Atletico Madrid olduğunu ifade ediyor. İspanyol ekibi, Sırp oyuncu için belirlenen 70 milyon avroluk bedele en yakın teklifi yapacak olan kulüp.

Fiorentina Başkanı Rocco Commisso, 21 yaşındaki hücum oyuncusunu satmayı düşünmüyor. Buna karşın İtalyan ekibinin 2018 yazında Partizan’dan sadece 2 milyon avro karşılığında Vlahovic’i transfer etmesi gelen yüksek teklifler karşısında Commisso’nun kararının arkasında durmasını zorlaştırıyor.

Fiorentina ile sözleşme uzatma görüşmelerinde serbest kalma bedelinin 60-70 milyon avro civarında olması durumunda İtalyan kulübünün futbolcunun bu yaz ayrılmasına izin verme ihtimali de yüksek görünüyor.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar