Ronaldo’dan Danny Hodgson’a destek

Avustralyalı futbol oyuncusu Danny Hodgson, 4 Eylül’de Perth Tren İstasyonu’nda saldırıya uğradığından bu yana komada bulunuyor. Royal Perth Hastanesi’nde ameliyat olduktan sonra durumu stabilleşen ancak halen daha komada olan Hodgson geride kalan gün 26. yaş gününü kutladı.

Manchester United’ın süper yıldızı Cristiano Ronaldo, dün oynadığı lig maçı sonrasında Hodgson’a destek mesajı gönderdi.

“Merhaba Danny, biraz önce sana dair birkaç şey öğrendim, umarım en kısa sürede iyileşeceksin. Seni ve aileni Manchester’daki bir maçımıza davet ediyorum. Umarım en kısa sürede iyileşeceksin arkadaşım. Kendine iyi bak”

Ronaldo’nun bu mesajının yanı sıra Manchester United’ın İngiliz kalecisi Dean Henderson, bir dönem Carlisle’de beraber forma giydiği Hodgson için destek mesajı gönderdi.

Danny’nin anne ve babası, Nicola ve Peter Hodgson, Britanya’dan Avustralya’ya uçmuşlar ve karantina altına alındıktan sonra oğullarını görmek için hastaneye gitmişlerdi. Aile oğullarının doğum günü için şu mesajı yayımladı: “Bugün güzel oğlumuz Danny Hodgson 26 yaşına giriyor. Onu ziyaret edemesek bile ona en iyi dileklerimizi gönderiyoruz. Onun bizi duyacağını, bizi hissedeceğini biliyoruz.”

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar