“Kovulabilirim!”

Dün yapılan resmî açıklama ile futbol dünyasının gündemine oturan Newcastle United’ın sahipliğinin el değiştirmesi haberinin ardından gözler Suudi yatırımcıların takımın başında bulunan Steve Bruce ile yola devam edip etmeyeceğine çevrildi.

Uzun bir süredir taraftarların hedefinde olan 60 yaşındaki teknik direktör, Telegraph Sport’un özel röportajında yeni durumu değerlendirdi. Bruce, kendisine dün akşam açıklamaya yakın bir saate kadar hiç kimsenin ulaşmadığını da aktardı.

Bruce, “Yola devam etmek ve yeni sahiplere neler yapabileceğimi göstermek şansı yakalamak istiyorum fakat onların işleri havaya sokmak için yeni bir menajer istemeleri de gerçekçi düşünmem gereken bir konu. Yeni sahipler normalde yeni bir menajer isterler. Bunu bilecek kadar uzun süredir bu işin içindeyim. Bu durum, direkt benim elimde olan bir şey değil. O yüzden fazla endişelenemem. Satın alınma haberlerinin çıktığı ilk günden bu yana eğer kulüp için en iyisi buysa ve bu durum harika kulübü ileriye götürecekse ben buna varım. Ne yaşanırsa yaşansın, kırgın veya kızgın olmayacağım” ifadelerini kullandı.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar