Inter Miami’de gidişat iyi değil…

MLS’deki ilk sezonunda umduğunu bulamayan ve teknik direktörlük görevine Phil Neville’ı getiren Inter Miami, yeni sezona da hayal kırıklığıyla başladı.

Son olarak New England Revolution’a sahasında 5-0 yenilerek üst üste altıncı maçını kaybeden David Beckham’ın sahibi olduğu Inter Miami’de teknik direktör Phil Neville alının sonuçlar nedeniyle taraftarlardan özür diledi.

Altı maçta kalesinde 13 gol gören Florida temsilcisi sadece 1 gol atabildi.  MLS’deki 27 takım içerisinde son sırada yer alan Inter Miami’nin teknik direktörü Neville, New England Revolution karşılaşmasının ardından “Bu futbol kulübüne geldiğimden beri yaşadığım bir yenilgiden sonra duygularım açısından en düşük seviye ve bazı hayal kırıklıkları yaşadık… Futbolda maç kaybedebilirsiniz, ancak bu gece kaybetme şeklimiz… Geçmişte kabul edilemez kelimesini söyledik -bundan daha kötü hissettiriyor. Gururunuz, armanız, taraftarlarınız için oynuyorsunuz- bu gece gördükleri için onlardan sadece özür dileyebilirim. Kendimden veya oyunculardan daha çok onlar için hissediyorum, çünkü onlar daha iyisini hak ediyor” cümleleriyle memnuniyetsizliğini ifade etti.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar