Griezmann – Saul takası!

Barcelona tarafından yolların ayrılmaya çalışıldığı en önemli isimlerden olan Antoine Griezmann konusunda önümüzdeki haftalar gelişmelere gebe vaziyette olabilir.

Mundo Deportivo’da yer alan iddiada takımdan ayrılmayı isteyen Saul için istediği rakamlarda teklif alamayan Atletico Madrid’in eski oyuncusu Antoine Griezmann’ı Saul ile takası için Barcelona ile görüşmelere başladığı belirtildi. Haberde şu anlık görüşmelerin çok erken safhalarda olduğu vurgulandı. Atletico Madrid, Barcelona’nın Griezmann ile yapacağı görüşmeler ile maaşını aşağıya çekerek kendilerine gelebileceğini düşünüyor.

Diego Simeone, kendisiyle oldukça iyi anlaştığı Griezmann’ın takıma dönme ihtimaline sıcak bakıyor. Arjantinli teknik adam geçen yaz da bu ihtimali değerlendirmek istemesine karşın olumlu sonuç alamamıştı. Öte yandan Fransa kaynaklarında yer alan haberlerde Manchester City’nin transferdeki ilk hedefi olan Harry Kane için mesafe kat edemediği takdirde Griezmann’ın ikinci alternatif olarak öne çıkacağı iddia edildi.

Önceki İçerikOnana, Lyon’a yakın
Sonraki İçerikVieira’ya ev hapsi!

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar