33 sadece bir sayı!

Sezona beş maçta attığı sekiz golle giren Bayern Münih’in Polonyalı yıldız forveti Robert Lewandowski, formunu Barcelona deplasmanında da korudu. Camp Nou deplasmanındaki 3-0’lık galibiyette iki gole imza atan Lewandowski, haftalık Alman spor dergisi SportBILD’e konuştu.

“Fiziksel olarak iyi bir durumdayım ve karakter olarak doğru zihniyete sahibim. Uzun yıllar futbol oynayabilecek durumdayım fakat en azından dört yıl daha kariyerimi sürdüreceğim konusunda garanti verebilirim. Sonrası için düşüneceğim, belki çıtayı daha yükseğe de koyabilirim” şeklinde konuşan 33 yaşındaki forvet, yaşının sadece bir sayıdan ibaret olduğunu düşünüyor.

“Bu yaz kariyerimin en iyi sonuçlarını aldım. Biyolojik yaşım bundan bir sene önce 27 idi, şu anda ise 25-26 dolaylarında. Değerlerim öncekilerden bile daha iyi ve bu sadece kondisyonumla alakalı değil. Dört haftalık iznin ardından, hazırlık kampı öncesi daha iyi bir temele sahip oldum. 33, benim için sadece bir sayıdan ibaret ve gerçekten kaç yaşımda olduğumu göstermiyor” diyerek sözlerine son verdi.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar