Masters biletleri 90 bin dolar!

Golf sporunun en prestijli turnuvalarının başında gelen Masters’da bu yılın biletleri 90 bin dolara kadar yükselmiş durumda.

StubHub’ın verilerine göre, dün ABD’nin Georgia eyaletindeki Augusta National Golf Kulübü’nde başlayan dört günlük turnuvanın bilet fiyatları 90 bin doları gördü. Dün başlayan turnuvanın ilk gün en düşük bilet fiyatı 6 bin 600 dolardı. İkinci gün seansının bilet fiyatları 2 bin 700 dolara kadar düştü.

12 bin dolardan başlayan ve 90 bin dolara kadar çıkan dört günlük biletlerin yanı sıra hafta sonu bilet fiyatlarının da turnuvanın gelişimine göre artması bekleniyor. Tiger Woods’un iddiasını sürdürmesi ve şampiyonluk mücadelesi vermesinin cumartesi ve pazar günü fiyatlarının yükselmesine neden olacağı öngörülüyor.

Masters’ın iki günlük hafta sonu biletlerinin fiyatları 3 bin 450 dolardan başlıyor. Turnuvayı izleyen seyirciler alkollü içecekler de dahil olmak üzere menüde yer alan her ürünü 66 dolar karşılığında yiyebiliyor. Masters’ın meşhur yenibahar peynirli sandviçlerinin tanesi 1 dolar 50 sente satılıyor. Menüde yer alan en pahalı ürünse kadehi 5 dolara olan beyaz şarap.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar