Pogba kararını henüz vermedi

30 Haziran’da sözleşmesinin sona ermesiyle Manchester United’tan ayrılacak olan ve Juventus ile anlaşmaya yakın olduğu ifade edilen Paul Pogba henüz kararını vermediğini söyledi.

Uninterrupted’e röportaj veren Fransız futbolcu, saha içinde ve dışında takdir göreceğini hissedeceği bir takım bulmak istiyor. 29 yaşındaki futbolcu, “Kararımı vermek için zaman ayırıyorum çünkü her şeyi derinlemesine düşünmek istiyorum” açıklamasında bulundu. Pogba sözlerine, “Kendim için en iyisini istiyorum. Ben sadece futbol oynamakla ve kendim olmakla ilgilenmiyorum. Eğlenmek istiyorum yoksa her şeyimi veremem. Bir maç ya da kupa kaybedebilirsin ama kendinle barışık olmalısın” cümleleriyle mutlu olabileceği bir kulüpte forma giymek istediğini belirtti.

Tecrübeli orta saha oyuncusu, takım arkadaşlarıyla, taraftarlarla, kendisini tanıyan ve kendisini seven kulüple iyi geçinildiğinde futbolcunun elinden gelenin en iyisini yapabileceğini ifade etti. Paul Pogba, “Futbol bugün olduğum kişi olmamı sağladı. Çoğu insan için, özellikle de çocuklar için bir örneğim. Ben onları etkiliyorum ve bu bana sadece bir futbolcudan daha fazlası olma fırsatı veriyor. Saha içinde ve dışında örnek olmakla ilgileniyorum. Saha dışında bir şey bırakmak istiyorum” diyerek futbol dışında da bir şeyler yapmak istediğini belirtti.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar