“Klopp ve Milner kavga etmeye hazırlardı”

2016 ile 2018 yılları arasında Liverpool forması giyen Ragnar Klavan, 2017’de takımın teknik direktörü Jurgen Klpp ile James Milner arasında yaşanan tartışmaya değindi.

Klopp ve Milner, Ocak 2017’de 2-2 sona eren Sunderland maçı sonrasında tartışma yaşamışlardı. Klavan konuya dair Betsafe Eesti Podcast’e, “En büyük baskıyı yılbaşı sürecinde yaşıyorduk ve iyi bir form yakalamamız gerekiyordu” dedi ve ekledi: “Klopp ve Milner kavga etmeye hazırlardı. Fiziksel olarak temas yaşama noktasına gelmişlerdi… Boxing Day’in yoğunluğu ve stresi tamamen üzerimizdeydi. Klopp’un sinirini ve agresifliğini görebiliyorduk. Çok fazla baskı altındaydı. Milner doğal olarak oyuncu sinirine sahipti.”

“Ben o zaman ilk yılımdaydım ve Klopp ise ikinci yılındaydı. Onun yönetim tarzına daha alışamamıştım ve bu kadar sinirli olabileceğini düşünmemiştim. Ancak bu sinirinin daha sonradan tutku kaynaklı olduğunu anladım.”

Liverpool o sezonu lig dördüncüsü olarak bitirdikten sonra ilerleyen yıllarda Şampiyonlar Ligi ve Premier Ligi zaferlerini kazanmıştı.

Önceki İçerikAltay vs Beşiktaş
Sonraki İçerikInter vs Atalanta

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar