Euro 2020 fantasy önerileri | FORVET

11 Haziran’da başlayacak olan turnuva boyunca online olarak oynanan fantasy uygulamasında en iyi kadroyu kurmak elbette zor olacak. Serimizin son bölümünde hangi forvetlerin ne gibi değerlerle öne çıktıklarına göz atacağız

Elit seçenekler
Forvet oyuncularında profesyonellikten ziyade duygusallık biraz daha fazla öne çıkar. Zira her oyuncunun kahramanı olacak forvetler için kullanıcılar, içlerine sinen seçimleri yapmayı düşünürler.

Bu bağlamda olası iki-üç forvet alternatifinin en az biri en pahalı kesimden seçilir. Oyunun en pahalı oyuncularının yer aldığı forvet bölgesinde Cristiano Ronaldo ile Kylian Mbappe,12 milyon avroluk değerleriyle en pahaylı isimler olurlarken Robert Lewandowski ve Harry Kane, beş yüz bin avro az olan değerleriyle oyuncuların tercihleri olabilirler. Öte yandan biraz daha düşük fiyata daha net tercihler yapmak istiyorsanız 10 milyon avroluk değerleriyle Ciro Immobile, Memphis Depay ve Karim Benzema üçlüsü ideal isimler olarak öne çıkıyorlar. Bu kesimdeki en gözde seçim ise kuşkusuz Romelu Lukaku olacaktır. 11 milyon avroluk değeriyle Belçikalı golcü, hem geride bıraktığı sezon hem de takımının bu turnuvadaki “kolay” kurası sayesinde bol gollü bir turnuvaya imza atabilir.

Keseye uygun
Sekiz ila dokuz milyon avro arasında değişen bu fiyat perdesinde Alman yıldızlar, Thomas Müller ve Timo Werner, başı çekiyorlar. Rusya’nın yıldız ayağı Artem Dzyuba, 8,5 milyon avroyla ideal bir seçim gibi dururken Burak Yılmaz, sekiz milyon avroluk değeriyle birçok kullanıcının tercih edeceği seçim olabilir. Zira milli golcü, Lille formasıyla geride bıraktığı muazzam sezonun ardından Türkiye’nin çıkacağı mücadelelerde en golcü isim olabilir.

Ucuz ve potansiyel
Genelde yedek isimler için göz atılan düşük ücretli forvetlerde Luuk De Jong ve Sasa Kalajdzic, 7,5 milyon avroluk değerleriyle öne çıkıyorlar. Yedi milyon avroluk değerleriyle Marko Arnautovic ve Teemu Pukki ideal yedek isimler gibi dururlarken 6,5 milyon avroluk Che Adams, sürpriz yapmak isteyen kullanıcılar için en doğru seçim olabilir.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar