Chelsea’den kombinelere zam!

Stamford Bridge’in en pahalı ve en iyi kategorisine sahip Batı tribününün yenilenmesinin ardından Chelsea, bu kategoriye ait sezonluk bilet fiyatlarında değişikliğe gidecek.

Kulüp, sezonluk kombine sahibi taraftarlarına gönderdiği e-postada, hali hazırda Batı tribünü için ödenen 1,200 sterlinlik ücretin önümüzdeki sezon 3,900 sterline yükseleceğini bildirdi. Neredeyse üç kattan fazla bir değerdeki bu artış, taraftarlar arasında memnuniyetsizliğe sebebiyet verdi.

Fiyat artışıyla beraber Chelsea, Premier Lig’de yer alan Londra kulüpleri içinde en pahalı birinci kategori fiyatlarına sahip takım olacak. Tottenham’ın bu sezonki birinci kategori biletleri 2,223 sterlin; Arsenal’in birinci kategori sezonluk biletleri ise 2,013 sterlindi.

Yenilenen batı tribününde hızlı servise imkân sunan 360 derecelik iki yeni barın yanı sıra yeni yemek yerleri, yastıklı yeni koltuklar ve daha hızlı internet servisi yer alacak. Ayrıca burada maçı izleyen tüm taraftarların ekran içeriğini görebilmesi için oturma alanlarına üç tane büyük ekran yerleştirildiği belirtildi.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar