Analiz | Antalyaspor – Beşiktaş

Trabzonspor maçının şokunu atlatmak isteyen Beşiktaş, yeni bir galibiyet serisi başlatmak adına Antalyaspor’a konuk oluyor. Ersun Yanal’ın gelişine geç reaksiyon veren Akdeniz ekibi, Hatayspor karşısında alınan 0-6’lık mağlubiyetten sonra Süper Lig’de oynadığı 6 maçta da yenilgi yüzü görmedi ve bu maçlardan birini de Galatasaray’a karşı deplasmanda oynadığını söyleyelim. Yönetim sorunları nedeniyle devre arası transferi sessiz geçiren Antalyaspor’da Doğukan Sinik, Podolski, Amilton ve Orgil’in bu maçta oynamaları beklenmiyor. Beşiktaş’ta ise Dorukhan’ın kırmızı kart cezası var.

Her ne kadar formda bir görüntü verse de eksikleri nedeniyle ön alan etkinliği sınırlı olacak Antalyaspor’un geride bekleyerek Beşiktaş’ın savunma açıklarını değerlendirmeye çalışacaklarını söylemek mümkün. Beşiktaş, Trabzonspor karşısında yenilmesine rağmen hücum etkinliğiyle öne çıktı ancak Uğurcan’ın ekstra performansı Beşiktaş’ın öne geçtiği maçı kaybetmesine neden oldu. Trabzonspor yenilgisine rağmen form düşüklüğü yaşadıklarını söylemek zor. Beşiktaş’ın aynı hücum iştahını bu maçta da göstermesini bekliyorum. Özellikle Aboubakar ve Larin’in hücum etkinlikleri Antalyaspor karşısında da takımın en önemli gol silahları olmalarını sağlayacaktır.

Beşiktaş kazanır tercihi 1.55 oranıyla öne çıkıyor ayrıca canlı bahis oynayanlar için 60. dakikadan sonra gol olması seçeneğinin istatiksel olarak iki takım için de ön plana çıktığını söyleyelim.

MS 2 Beşiktaş kazanır

Analiz: Serkan Ağbaba

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar