Euro 2020 | 17 Haziran Perşembe

Euro 2020’de gün, C grubundan iki maç ve B grubundan bir maçla sürecek.

Günün açılış maçı saat 16:00’da Bükreş’te Ukrayna ile Kuzey Makedonya’nın mücadelesine sahne olacak. İlk maçlarından yenilgi ile ayrılan her iki takımın buluşmada Arjantin’den Fernando Andres Rapallini düdük çalacak. Ukrayna’da Hollanda maçında sakatlanan kanat Oleksandr Zubkov’un maçı kaçırma ihtimali var. Kuzey Makedonya’da sakatlık problemi yaşayan oyuncu bulunmazken ilk maçta kart gören Trajkovski ile Alioski, bu maçta da sarı kart görmeleri halinde Hollanda maçında cezalı duruma düşecekler.

Saat 19:00 seansında B grubunda Danimarka, Parken Stadyumu’nda Belçika’yı ağırlayacak. Maçı Hollanda’dan Björn Kuipers yönetecek. Belçika’da ilk maçta görev yapamayan Kevin de Bruyne, bu maçta görev almak için hazır olacak. Ev sahibi Danimarka’da hastanede tetkikleri süren Christian Eriksen harici eksik yok.

Günün kapanışında saat 22:00’de Hollanda, Amsterdam Arena’da Avusturya’yı konuk edecek. Maçı İsrail’den Orel Grinfeeld yönetecek. Hollanda’da ilk maçta oynamayan Matthijs de Ligt’in forma giyme ihtimali teknik ekip tarafından incelenecek. Avusturya’da sakatlığı süren Julian Baumgartlinger’e ek olarak Kuzey Makedonya karşılaşmasında Alioski’ye sarf ettiği hakaretlerden dolayı UEFA tarafından bir maçla cezalandırılan Marko Arnautovic de maçta görev yapamayacak.

Euro 2020 karşılaşmalarında tek maç bahis ve canlı iddaa seçenekleri tuttur’da! Oynamak için TIKLAYIN

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar