“Djokovic bir araç”

Avustralya Açık öncesinde erkekler kategorisinin en güçlü raketi olan Novak Djokovic, organizatörlerden özel taleplerde bulundu.

Diğer 71 tenisçiyle birlikte Melbourne’de karantinada kalan Djokovic bu özel talepleri doğrultusunda tenis kortu olan bir ev, daha iyi yemekler ve eğer testi negatif çıkarsa daha az karantina zamanı talep etti.

Djokovic’in bu istekleri doğrultusunda Victoria Eyalet Başbakanı Daniel Andrews, Sırp raketin gönderdiği talep listesinin reddedildiğini açıkladı.

“Herkes bir şeyler isteyebilir ancak bu istekler karşısındaki cevabımız hayır.”

Djokovic’in bu hamlesi sonrasında Eski tenis oyuncusu Sam Groth, onu “bencil bir hamle ve gerekçesi kesinlikle siyasi” olarak nitelendirdi.

Sosyal medyadaki paylaşımları ve basına verdiği demeçleriyle oyuncularla bir nevi “sataşmayı” seven Nick Kyrgios ise Twitter’daki paylaşımında, “Djokovic bir araç” nitelendirmesini yaptı.

Kyrgios aynı paylaşımında Bernard Tomic’in kız arkadaşı olan Vanessa Sierra’nın otelden şikayet ettiği görüntüleri ise, “Bernie’yi umursamıyorum ama bayanın belli ki bir perspektifi yok, gülünç sahneler” olarak yorumladı.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar