Günün analizi | 19 Ekim Salı

AEK vs Treviso
Basketbol Şampiyonlar Ligi’nde haftanın açılış karşılaşmasında AEK, Treviso’yu konuk ediyor. Ülkemizde de yıllarca görev yapmış Dedas’ın takımı AEK tempolu oynamayı seven ve kaliteli oyunculardan kurulu bir ekip. Quino Colom hücumda çok iyi bir maestroları var ancak zaman zaman savunmada sorun yaşayabiliyorlar. Tarafa yönelmekten ziyade ev sahibi üst doğru tercih olacaktır.
Ev Sahibi 78.5 Üst

Türk Telekom vs Metropolitan
Temsilcimiz Türk Telekom’un, Eurocup serüveni başlıyor. Fransa Ligi’nde bu sezon iyi işler yapan Metropolitan boyalı alanda savunma zaafları yaşayan, hücum ile var olan bir takım. Türk Telekom ise bu karşılaşmada başta Alex Perez ile olmak üzere tempoyu biraz daha düşürmeye çalışan taraf olacaktır. Temsilcimizin bu zorlu karşılaşmada bir adım önde olduğunu düşünüyorum.
+2.5 Maç Sonucu 1

Oldenburg vs Beşiktaş
Kadroda yenilenmeye giden Beşiktaş için bu sezon işler umulduğu gibi gitmiyor. Atletik bir takım var ancak yetenek ve üretkenlik anlamında problem yaşandığı aşikar. Alman ekibi Oldenburg ise seyircisinin önünde çok tempolu ve baskın oynayan bir takım. Bu karşılaşmada Beşiktaş’ın işinin zor olduğunu düşünüyorum. Ev sahibi ekibin kazanacağı görüşündeyim.
Maç Sonucu 1

Analiz: OKBASKET

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar