Geri
Yardım Merkezi
Sana nasıl yardımcı olabiliriz?
Anında Ödeme özelliğini kullanmak için ne yapmalıyım?

Kazancını anında hesabına gönderebilmemiz için Garanti BBVA, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası, Halkbank, Vakıfbank, TEB, Ziraat Bankası ya da Denizbank’a ait bir IBAN numarasını Banka İşlemleri sayfasındaki Hesap Bilgileri bölümüne kayıt etmen yeterli. IBAN numaranın kayıtlı olduğu banka hesabına para çekme talebi vermen halinde 10.000 TL'ye kadar paran anında, 10.000 TL üstü tutarlar ise gün içerisinde hesabında olacak.

Anında Ödeme özelliğiyle günlük en fazla ne kadar para çekebilirim?
Anında Ödeme özelliğiyle günlük toplam 10 bin TL para çekebilirsin. Günlük süreç saat 00.00’da başlar ve 23.59’da sona erer. Günlük 10 bin TL’nin üzerindeki para çekme taleplerinde ise kazancın gün içerisinde hesabına yatırılır.
Anında Ödeme özelliğiyle günlük en fazla kaç kez para çekme talebi verilebilir?
Bir gün içinde Anında Ödeme özelliğiyle Yapı Kredi Bankası ve Halkbank hesaplarına en fazla 5 kez; Garanti BBVA, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Vakıfbank, Denizbank, TEB ve Ziraat Bankası hesaplarına en fazla 3 kez para çekme talebi verebilirsin.
tuttur'a yatırdığım parayı, hiç kupon yapmadan Anında Ödeme özelliğini kullanarak çekebilir miyim?
Bir kullanıcının Anında Ödeme seçeneğini kullanabilmesi için en son yatırdığı tutarın yüzde 10’u oranında kupon yapması gerekir. Örneğin tuttur'a 100 TL para yatırdın ve bu parayla 10 TL’lik kupon yaptın. Artık Anında Ödeme seçeneğini kullanabilirsin.
SporlarİddaaSpor TotoTJK
Müşteri Hizmetleri0 (212) 363 06 06
etbis