Sevilla Martial’i istiyor

Manchester United’da bu sezon istediği kadar süre alamayan ve menajeri tarafından ocak ayında kulüpten ayrılmak istediği belirtilen Anthony Martial’i üç kulübün istediği ifade ediliyor.

26 yaşındaki futbolcunun menajeri Philippe Lamboley’nin Sky Sports’a Fransız oyuncunun ayrılmak istediğini açıklamasının ardından Sevilla, Barcelona ve Juventus’un Martial’i kadrosuna katmak istediği belirtiliyor. Her üç kulüp de Fransız forveti kiralık olarak kadroya katmayı amaçlıyor.

Martial’in üç kulüp arasından Sevilla’yı ilk sırada tercih edeceği ifade ediliyor. LaLiga’da ikinci sırada bulunan Endülüs temsilcisinde daha fazla süre alacağına inanan Martial’ın önündeki en büyük engel Ralf Rangnick. Alman menajer, Fransız futbolcunun menajerinin açıklamalarının kendisi için bir anlam ifade etmediği söyledi. Rangnick, Martial’in kulüpten ayrılmak gibi bir talebi olması durumunda bunu kendisine ya da yönetime iletmesi gerektiğini belirtti.

2015 yazında 36 milyon sterline Monaco’dan transfer edilen Anthony Martial, Manchester United formasıyla 269 maçta 79 kez fileleri havalandırdı.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar