Mbappe kararını verdi mi?

İspanyol basını Kylian Mbappe’in Real Madrid’e çok yakın olduğunu belirtirken, buna karşın Fransız futbolcu ile İspanyol kulübü arasında herhangi bir anlaşmanın imzalanmadığını da ifade ediliyor.

Mbappe’nin temsilcileri ile Real Madrid arasında müzakerelerin sürdüğünü belirten İspanyol gazeteci Eduardo Inda, yıldız futbolcunun annesinin Mor Menekşelerden 150 milyon avro talep ettiğini iddia ediyor. Real Madrid’in ise Mbappe için 100 milyon avroyu masaya koyduğu İspanyol basınında çıkan haberler arasında yer alıyor. Fransız futbolcunun ailesiyle LaLiga lideri arasında müzakereler devam ediyor. Real Madrid’in Mbappe’nin ailesi tarafından öne sürülen yeni şartların fizibilitesini incelemesi gerekiyor.

LaLiga Başkanı Javier Tabas, Kylian Mbappe’nin geleceğine dair herhangi bir endişe taşımıyor. Marca’ya röportaj veren Tabas, 23 yaşındaki futbolcunun Paris Saint-Germain ile devam etmeyeceğinin kesinleştiğini söylerken Mbappe’nin gelecek sezon hangi takımın formasını giyeceğini açıklamamasının normal olmadığını belirtti. Real Madridli Casemiro ise Mbappe’nin gelecek sezon takım arkadaşı olacağına inanıyor. Brezilyalı futbolcu AS’a verdiği demeçte, PSG forvetinin yeni Santiago Bernabeu ve Real Madrid taraftarından çok etkilendiğini düşündüğü ifade etti.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar