Juve Inter ve Milan’ı ikiye katladı

Geçen sezonu hayal kırıklığı ile kapatan Juventus henüz 2022-23 sezonunun sezonluk biletlerini satışa çıkarmadı. Buna karşın Juventus Resmi Fan Kulübü’ne gelen bilgilere göre Torino ekibinin sezonluk bilet fiyatları Milan ve Inter’inkinin iki katı civarında.

Gelen bilgilere göre Juventus’un Curva Scirea’da tribününden sezonluk bilet almak isteyenler 650 avroyu gözden çıkarmak durumunda. Giuseppe Meazza’da Inter ve Milan taraftarları için ise bilet fiayatları 270 avrodan başlıyor. Bir üst kademe sezonluk biletler için Inter, taraftarlarından 395 avro talep ediyor. Serie A şampiyonu Milan’ın taraftarları ise 385 avro ödeyecek.

Giuseppe Meazza’daki en pahalı sezonluk biletler için ise Milan 2 bin 700, Inter ise 2 bin 550 avro fiyat belirlemiş durumda. Juventus, 19 Serie A karşılaşması ve İtalya Kupası’ndaki çeyrek final mücadelesinden oluşan 20 maçlık paketi Tribuna d’Onore’de seyretmek için taraftarlarından 3 bin avro istiyor. Geçen sezon 2 bin 370 avro olan Allianz Stadyumu’ndaki Tribuna Est centrale’deki sezonluk biletlerin fiyatı 2022-23 sezonunda 2 bin 560 avroya yükseldi.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar