Günün İddaa Tahminleri | 2 Mart Salı

Gaziantep FK – Gençlerbirliği
Gençlerbirliği ligin dibine demir atmış durumda. Ankara temsilcisi hem oyun olarak hem de kadro olarak umut vermiyor. Son galibiyetlerini 6 Ocak’ta 10 kişi kalan Hatayspor karşısında aldılar. Sonraki süreçte sahaya çıktıkları 9 maçta sadece 2 beraberlik alabildiler.
Gaziantep ekibine baktığımızda ise Sumudica’nın ayrılığının ardından eski oyun güçleri olmasa da kadro kaliteleri bile bu maçta fark yaratmaları için yeterli.
Gençlerbirliği’nde Sio ve Stancu’nun da oynaması beklenmiyor, bu nedenle Gaziantep’in kazanacağını düşünüyorum. Oran arttırmak isteyenler handikap seçeneğine yönelebilir.
Gaziantep FK kazanır 1.55

Yeni Malatyaspor – Beşiktaş
Hamza Hamzaoğlu yönetiminde ligin istikrarlı sonuç alan takımlarından biri olarak öne çıkan Yeni Malatyaspor, Galatasaray yenilgisiyle başlayan süreçte art arda galibiyetten uzak kalınca Hamza Hamzaoğlu ile yollarını ayırdı fakat bu değişiklik de galibiyet hasretini dindirmeye yetmedi ve Gençlerbirliği deplasmanından beraberlikle döndüler.
Beşiktaş’a baktığımızda ise ligin seyir zevki en yüksek takımı olarak öne çıktıklarını görüyoruz. Son 2 maçlarını 3-0’lık sonuçlarla ve dominant bir oyun sergileyerek tamamladılar. Sakat veya cezalısı olmayan Beşiktaş’ın maçın favorisi olduğunu söyleyebiliriz. 1.48 oranıyla Beşiktaş kazanır seçeneği cazip olsa da daha garanti gördüğüm 2.5 ÜST seçeneğine yöneleceğim.
2.5 ÜST 1.55

Analiz: SERKAN AĞBABA

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar