Fonseca da olmadı!


Jose Mourinho’nun ayrılığı sonrası Tottenham’da teknik direktör krizi bitmek bilmiyor. Antonio Conte ile görüşmelerde belli bir noktaya geldikten sonra anlaşma sağlayamayan Kuzey Londra ekibi, Paulo Fonseca ile de aynı kaderi yaşadı.

Sky Sports İtalya’dan Fabrizio Romano’nun haberine göre sözlü olarak anlaşmaya varılan 48 yaşındaki teknik adamla resmi olarak sözleşme imzalanamadı. UOL Esporte’den Bruno Andrade’ye göre bu konudaki en büyük sorun Portekizli teknik adamın asistanı Nuno Campos’un da dahil olduğu teknik ekipte yaşanan üç ayrılık.

Bu gelişmenin ardından Fiorentina tarafından teknik direktörlük görevine getirildikten 23 gün sonra sezona başlamadan görevi bırakan Gattuso’ya teklif götürüldüğü iddia edilmişti. The Athletic muhabiri David Ornstein imzalı özel haberde Tottenham yönetiminin menajerlik koltuğuna 43 yaşındaki teknik adamı getirmeme kararı aldığı yer aldı. Tottenham’ın Gattuso ile görüştüğünün basında yer alması üzerine geçmişte kadınlara karşı söylemleri ve ırkçı sözleriyle yer alan Gennaro Gattuso’ya karşı Twitter’da açılan #NoToGattuso etiketi Birleşik Krallık trendleri arasına girdi.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar