David Beckham’ın çılgın projesi

David Beckham, kuşkusuz futbol tarihinin en özel figürlerinden biri. Oyunculuk yıllarında muazzam tekniği ve karizmasıyla izleyenleri kendine çeken Beckham, oyunculuk kariyeri sona erdikten sonra yaptığı girişimlerle dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde Inter Miami kulübünü alan Beckham, şu ana dek kulübüne Gonzalo Higuain, Blaise Matuidi ve Ryan Shawcross gibi isimleri getirdi. Ancak İngiliz futbol adamı, yeni hedeflerini çok daha üst seviyelere koymuş durumda.

The Sun’da Steve Brenner imzasıyla çıkan haberde Beckham’ın yeni hedefleri Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi.

Manchester United efsanesi, “Akademimizden süper yıldızları yetiştirmek öncelikli hedefim ve eminim ki birkaç yıl sonra buradan çıkan onlarca iyi isim göreceğiz. Ancak o zamana dek kulübümüzün yapısını korumam için iyi işler yapmam lazım,” dedi ve ekledi: “Miami’daki taraftarlarımız gösterişli isimleri görmek istiyorlar. Zaten Higuain ve Matuidi bizimle ama şimdi Leo ile Cristiano hedeflerimiz.”

Beckham, futbolda futbolculuk dışında aldığı yeni kararlarda eski teknik direktörü Sir Alex Ferguson’un kendisine öğrettiği şeyleri takip ettiğini ve doğru işler yapmaya çalışacağını belirtti.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar