Cicinho: “Real’deyken antrenmana sarhoş olarak çıktım”

2013-16 arasında üç sezon boyunca Sivasspor forması giyen Cicinho, alkolle ilgili sorunlarını ilk anlattı. Sarhoşken antrenman çıktığını söyleyen Cicinho, öncesinde de nefesindeki kokuyu gidermek için kahve içtiğini söyledi.

Cicinho, Brezilya’da konuk olduğu bir programda, alkol ile olan sorunlarını anlatırken, “Real’deyken sarhoş olup olmadığımı sorarsanız, evet oldum. Nefesimdeki alkol kokusunu saklamak için kahve içerdim. Parfüm banyosu yapardım” cümlelerini kurdu.

Real Madrid ve Roma formaları da giyen Brezilyalı oyuncu, futbolcu olarak alkol almak için paraya ihtiyacım olmadığını, İnsanların bir restoranda ona ne isterse vermekten mutlu olduğunu belirtti.

Antrenmandan sonra içmeye başladığını söylen 41 yaşındaki eski futbolcu, “Fizyoterapistle çalışırdım. Eve 14:00, 14:30’da giderdim. Ve sabah 4’e kadar içerdim” diye konuşurken Roma’da sarhoş olmasından dolayı yöneticilerin ona olan inancını yitirdiğini de ifade etti.

13 yaşından beri alkolü bırakamadığını söyleyen Cicinho, kaybettiği zamanı telafi etmekte kararlı olduğunu söylerken 15 yaşındaki oğlundan da özür diledi.

Güncel Yazılar

Popüler Yazılar